Hakkımızda

Şirketimiz 2015 yılında kuruşmuş olup ilk yıllarından beri tarım sektöründe verdiği kaliteli hizmetler ile gerek yerli gerekse yabancı sermaye tarafından ilgi görmektedir.

Misyon olarak ülkemizde plastik ambalajı geliştirmek ve yaygınlaştırmak en temel hedefimizdir ve yine bununla beraber plastik üretimi ile ilgili sektörümüze yön vermek ve ülkemizde gelişmesi için çalışmalarda bulunmaktır yaptığımız çalışmalar ile türkiyede ki plastik ambalaj ile ilgili üretim kaynaları üretmek ve geliştirmek temel hedefimizdir.

Vizyon olarak şirketimizi daha ileri konumlara getirmek ve şirket potansiyelimizin üstünde işler başarmak ve bunun yanında hem ülkemiz hemde dünya çapında çalışmalarımız ile tanınmaktır ülkemizde ki plastik ve amblaj üretimine hız kazandırmak hedeflerimizden bir tanesidir.

İşimizi temiz ve titiz yaparız ürünlerimizin günlük ve aylık kalite testlerinden geçirip hiçbir ikinci kalite kullanmadan tamamen orjinal üretim yolları ile üretiriz ve kalite standartlarının üstünde ürettiğimiz ürünlerimiz tamamen SIFIR ATIK ve onaylı belgeler ile kalitesi kanıtlanmıştır.

X